W dzisiejszych czasach, ciągłego pośpiechu, nawarstwiających się spraw prawie każdy narażony jest na stres, niepokój, bezsenność lub ból. Jeśli  te czynniki  występują  czasami i niezależnie od siebie dosyć łatwo można się z nimi uporać. Jeśli jednak jeden lub więcej  z czynników  się przewlekłe, często związane są z poważniejszą chorobą. Nie reagowanie na wczesne symptomy dolegliwości będzie nasilać objawy i pogarszać nasze samopoczucie.

Najczęstszym rozwiązaniem po jakie sięgamy w przypadku dolegliwości są leki przeciwbólowe. Jeśli są za słabe, sięgamy po mocniejsze dawki przepisywane na receptę.  Z biegiem czasu  stajemy się uzależnieni od pigułek i ich skuteczność maleje. I to jest błędne koło, gdyż bardzo szybko uzależniamy się od farmaceutyków zamiast sobie pomagać.

Multivib jest odpowiedzią na codzienne dolegliwości. Dzięki zróżnicowanym produktom, każdy może dostosować najbardziej odpowiadający dla siebie. Urządzenia Multivib składają się z materaca lub poduszki  oraz wzmacniacza z różnymi programami. Produkty Multivib wyposażone są w „głośniki”, przez które wydobywa się dźwięk niskiej częstotliwości. W zależności od dolegliwości użytkownik wybiera program w danym kolorze. Każdy program trwa 23 minuty, podczas gdy harmonia dźwięku niskiej częstotliwości i energii oddziałuje na ciało.
Wibracje oddziaływają na wewnętrzne tkanki zmniejszając ból, stres, niepokój a zwiększają witalność, poprawiają samopoczucie, przywracają jasność umysłu bez konieczności stosowania  farmaceutyków.

Terapia może być stosowana przez każdego:

Niemowlęta: wibroakustyka znacząco pomaga noworodkom i niemowlętom w załagodzeniu kolek, złagodzeniu stresu i pomaga im zasnąć. Jest to alternatywą dla kołysania.

Uczniowie i studenci: Wiele dzieci w szkole cierpi z powodu lęku i stresu. Badania pokazują, że studenci uczelni cierpią z powodu stresu, bezsenności i niepokoju.

Rodzice: łagodzenie stresu i niepokoju, może pomóc zdrowiu emocjonalnemu rodziny w domu. Zrelaksowani rodzice są lepszymi rodzicami a spokojniejszy rodzić znacznie lepiej pomoże dzieciom w zmaganiach dnia codziennego.

Pracownicy: Stres, zmęczenie, lęk przyczyniają się do niskiej wydajności . Niska motywacja do pracy może prowadzić do nieobecności i chorób. To wszystko ma do czynienia z samopoczuciem. Multivib może pomóc zredukować stres, bezsenność i niepokó,j a poprawić uwagę i wydajność.

Po operacji: Po urazie lub po zabiegu, Multivib może pomóc lub przyspieszyć proces regeneracji i leczenia.

Sportowcy: Dla profesjonalnych sportowców jaki i dla tych dla których sport jest hobby, Multivib może przyczynić się do poprawy skupienia w celu optymalizacji wyników sportowych, a po treningu przyspiesza regenerację tkane i mięśni.  Przy urazach sportowych  pomaga w rehabilitacji.

Emeryci: Wielu z nas żyje dłużej i jesteśmy lepiej  wykształceni. Szukamy różnych sposobów na poprawienie kondycji, jakości życia – Multivib jest odpowiedzą na te poszukiwania. Pozytywne skutki terapii przejawiają się w  zmniejszeniu liczby przyjmowanych  leków, poprawę witalności, kreatywności i jakości życia.

Wibracje, które przechodzą przez moje ciało sprawiają, że jestem bardziej zrelaksowana i spokojniejsza. Multivib przynosi mi wiele korzyści.
Lucyna, 44 lata.
Miałem skurcze i silny ból w ręku, który promieniował do szyi, czekałem na operację, kiedy zacząłem stosować Multivib. Po kilkukrotnym zastosowaniu terapii Multivib napięcie w szyi minęło oraz uniknęłam operacji.
Krzysztof, 56 lat